Hakkımızda

Ankara Ofset, Matbaa, Yayın ve Dijital Baskı | Cen Ofset

Cen Ofset, matbaa, yayın, dijital baskı, grafik ve tasarım, ambalaj baskı ve promosyon çeşitleri konusunda hizmet verir. Web sitemize giriş yaparak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz siparişi vererek tasarım ve baskı sürecinizi hızlı şekilde başlatabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirilen hizmetler firmamız için en önemli husustur.

Cen Ofset olarak yenilikçi ve sektöre ait en son gelişmeleri takip ederek ülkemizde müşterilerimize sunmayı hedefleriz. İlk kurulduğumuz zamandan bu yana deneyim ve tecrübelerimizi, kaliteli üretim ile birleştirerek, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun bilincinde olarak sunarız.

Teknik donanım ve alanında uzman personelimiz ile her türlü soru ve bilgi isteğiniz hızlı bir şekilde karşılanır. Serigraf baskı, dijital baskı, ofset baskı olarak kaliteli baskı çeşitleri sunan makinelerimiz, üretici firma olmamız dolayısıyla baskı çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere sunma fırsatı verir.

Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tüm baskılı materyal ihtiyaçları için çözümler sunmak ve kalıcı olarak çalışmaktır. Ürünlerimiz hem fiyat seçenekleri hem de kalite ve estetik açıdan son teknolojik gelişmelere ve hedef kitlelerin beğeni ve taleplerine göre hazırlanır. Müşteriler ile kurulan profesyonel ilişkiler ile ne istedikleri konusunda hem yardımcı oluyor hem de tam istedikleri görseli sunuyoruz.

Tasarım, sipariş, baskı ve sevkiyat olarak hizmetin her aşaması aynı kalite ve titizlikle yönetilir. Dünyada gerçekleşen baskı sektöründeki en yeni trendler, teknolojiler firmamız tarafından izlenir ve dünyayla aynı anda ülkemizde sunmak hedeflenir. Firmamız tarafından üretilen proje ve yeni fikirleri görmek için web sitemizi ziyaret ederek baskı çeşitlerinden hazır tasarımları da sipariş verebilirsiniz.

Kaliteli ürün sunumu, sevkiyatın hızlı olması ve uygun fiyat seçenekleri firmamızın çalışma prensibi için vazgeçilmez unsurlardır. Firmamız tüm yatırım ve planlamaları bu unsurlara göre yapar. Kurumsal çalışmalar ve yüksek tiraja sahip olan işler için afiş, katalog, antetli kağıt, takvim, karton çanta, el ilanı, broşür, zarf, ajanda, sunum dosyası baskıları için ofset baskı, dijital baskı ya da serigraf baskı seçeneklerini sunar.

Son teknolojiye sahip baskı makineleri ile verdiğimiz hizmeti yüksek kaliteli bir noktaya taşıdık ve sürekli dünya üzerindeki yenilikleri takip ederek süreci devamlı kılmak hedefimizdir. Baskı işinde en önemli husus estetik kaygı güdülmesi ve sıfır hata ile çalışmaktır. Baskı konusunda en ufak hatada geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu sebeple Cen Ofset müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve hizmette kaliteyi en üst noktada tutar. Müşterilerimizi istekleri doğrultusunda doğru şekilde yönlendirmek ve sektöre göre piyasanın analizini yapmak verdiğimiz hizmetlerdendir. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız basım işinde en iyi olmak ve tüm işlerde en önemli hususun dikkat olduğunun bilincinde olmak konusunda tecrübelidirler. Baskı için zaman kısıtlı olduğunda profesyonel ekibimiz süreci en doğru şekilde yönetir.